Благодійна акція


У ніч на 19 грудня Святий Миколай-Чудотворець вирушає в дивовижну подорож і несе дітям свої подарунки. Напередодні свята не залишились без уваги і діти, які виховуються в будинках-інтернатах та позбавлені батьківського піклування.

Колектив кафедри фармакології долучився до благодійної акції, організованої кураторами фармацевтичного факультету доцентом кафедри патофізіології Людмилою Філіповою, доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан,  студентським деканом Анною Якуб’як для дітей будинку дитини «Ромашка» с. Оршівці Кіцманського району. 17 грудня викладачі та студенти фармацевтичного і стоматологічного факультетів відвідали цих дітей, приділили їм увагу, поспілкувалися з ними та привезли очікувані подарунки: іграшки, солодощі, теплі светри, шарфи й рукавички. Діти із задоволенням розповідали вірші, співали пісеньки про новорічні та різдвяні свята, про Миколая Чудотворця. Також діти зізналися, що кожен із них написав листа до Святого Миколая, подякувавши, що він не забуває про них, що цього року вони теж були слухняними і, крім солодощів просили, щоб він приніс їм теплий зимовий одяг.

Приємно, що цьогоріч мрія дітей теж здійснилася. Діти відчули турботу й піклування про них, отримали винагороду й гостинці за слухняність та хороші справи, повірили в казкове диво, яке завжди відбувається у День Святого Миколая.

Матеріал підготувала: Інна Кишкан, доцент кафедри фармакології, куратор студентів 1 групи  курсу спеціальності "Клінічна фармація"Comments