Навчальна робота

У даному розділі наведено інформацію, яка може знадобитися студенту на нашій кафедрі: розклади занять, графіки відробіток та консультацій, графіки складання підсумкового модульного контролю та іспитів, підготовка до КРОК-1. 

Додатково із необхідною інформацією Ви зможете ознайомитися на сервері дистанційного навчання університету та на стендах кафедри.


Досягнення кафедри у підготовці студентів

У 2004 році студент ІІІ курсу медичного факультету № 1 Павло Кузьменко виборов ІІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з фармакології, яка проходила на базі Кримського державного медичного університету ім. С. І. Георгієвського.

У 2005 році студенти ІІІ курсу Степан Дрогомирецький (спеціальність «Лікувальна справа») та Анна Камінська (спеціальність «Педіатрія») стали переможцями Всеукраїнської студентської олімпіади з фармакології, яка відбулася також у Криму, виборовши, відповідно, ІІ місце з 83 балами і IV місце з 80 балами.

У 2013 році Савка Іван Володимирович (студент ΙΙΙ курсу медичного факультету № 1) та Неміш Ірина Любомирівна (студентка ΙΙΙ курсу медичного факультету № 2) вибороли відповідно ΙΙ та VΙ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з фармакології (м. Одеса). Це дозволило команді Буковинського державного медичного університету посісти почесне ΙΙ командне місце.